facebook profiline kimler bakmış

Facebook Profiline Kimler Bakmış Öğren – 2016

Şimdiki yazımız facebook profilimize kimlerin girdiğini , profilimize kimlerin baktığını öğrenme konusunda güzel bir konuya değineceğiz. Bu konu oldukça basit ve bu yöntemi kolayca arkadaşlarınıza anlatarak bile çözebileceğiniz bir yöntemdir. Önceden hepimiz uygulamalar ve programlar sayesinde bu konularda yardım alıyorduk ama artık bunada gerek kalmadı. Şimdi geçelim facebook profilimize kimlerin baktığını ve adımları inceleyelim.

1 – Facebook açıkken kendi zaman tünelinize sağ tıklayarak (sayfanın kaynağını göster diyoruz ) ve yeni bir sekme yada ayrı sayfada kodlar ile dolu bir seçenek çıkıcaktır.

2– Bu sayfa açıldıktan sonra ctrl + F tuşuna basarak arama çubuğunun çıkmasını sağlıyoruz. Ardından ise [“InitialChatFriendsList ” yazın.

3– Alt kısımda yazan rakamları kopyalayın.Örneğin [“100000671315747” bu kısımdan şu rakamları kopyalayın 100000671315747

4– Kopyaladığınız rakamları ” www.facebook.com/burayayazın ” ve adrese gidin.

5– Profilinize sıklıkla bakan kişilerin id adresleri orada olacaktır.

Liste aşağı doğru devam edecektir. Devamındaki bütün ID ler bir facebook kullanısına aittir. Bu ID leri facebook.com/ID şeklinde girdiğinizde size o kişinin profilini çıkaracak ve sizde kim olduğunu tespit etmiş olacaksınz. Facebook Profilime kimler bakmış konumuzu sosyam medyada paylaşarak arkadaşlarınıza bu konuda bilgi verebilir ve daha çok kitleye bu bilgiyi ulaştırmış olabilirsiniz.

Konu kesinlikle denenmiş ve tarafımızdan test edilmiştir. Yapamayanlar bizim ile iletişime geçerek bilgi alabililer…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bizi Arayın
DMCA.com Protection Status