kadıköy web tasarım firmaları

Kadıköy Web Tasarım

Kadıköy Web Tasarım Ajansı

Bkwebtasarim.com kadıköy ve çevresinden gelebilecek , özel kodlamalı ve isteğe göre web tasarım çözümlerini firmlar için ve kişisel web tasarım modellerini özel olarak kodlamaktadır. İsteğiniz doğrultusunda wordpress temalar ile tasarımı baştan sona değiştirerek kaliteli web tasarım çözümeri sunmaktadır. Özel yazılım gerektirecek durumlarda yine bk web tasarım tamamen kendi alt yapısı ile özel web tasarım çözümlerinizi yerine getirmektedir. Google optimizasyon alt yapılı seo ‘ya uygun kaliteli web siteleri tasarlamaktadır.

Web tasarım çözümleriniz son teknolojiler ile tasarlanarak mobil ve android uyumlu olup responsive uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Böylelikle müşterileriniz sizi mobil ve android cihazlardan görebilir hale gelerek, müşteri kaybını önlemiş olmaktasınız. Web sitelerin yönetim panelleri mevcut ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmaktadır. Bu durumda sizlerin panelinizi daha kolay ve akıllı tasarımlar ile kodlanmış basit bir şekilde panel yönetimini kimseye ihtiyaç duymadan kullanabilmenizi olanak sağlamaktadır.

Bk web tasarım ajansı laravelin en son çıkan güncellenebilir programları ile gorselsoft.com alt yapılı sistemi ile sizlere en kaliteli web tasarım çözümlerinizi gerçekleştirerek son teknolojileri müşterileri için her zaman hazır durumda tutmaktadır. Kadıköy web tasarım ihtiyaçlarını bkwebtasarim.com tarafından gerçekleştirebilir. Aynı zamanda Seo işlerinizi bizlere teslim ederek arama motorlarında yerinizi alır ve müşterilerinizi arttırma yolunda emin adımlar ile ilerleyebilirsiniz.

 

backlink

Google Gözündeki Değerli Backlink Kaynakları

Kaliteli Backlink ve Çöp Backlink

Backlink google ne yaparsa yapsın bir sitenin olmassa olmazları arasındadır. Backlinklerde bu kalite şartlarında çeşitliliğe ayrılarak kalite ve çöp backlink olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Google’ın arama motoru optimizasyonunda yaptığı yenilikler ile ortaya çıkan backlink kavramı, son yıllarda ikiye ayrılmıştır bu üstüne basa basa belirtmek isterim. Algoritmaların güncellenmesi sonucu ortaya çıkan bu backlinkler, kaliteli backlink ve çöp backlink olmak üzere iki çeşittir ve Google, çöp backlinkleri cezalandırırken ; kaliteli backlinkleri ödellendirmektedir. Backlink alırken çok dikkat etmeniz gereken noktalardan biride budur. Genel olarak siteleri incelediğimizde herkesin karmaşık bir backlink ağı kurduğunu görmekteyiz. Karmaşık backlinkleri ancak çok büyük siteler alabilir.  Bu backlinklerden bizler zarar görürken bu yüksek siteler fayda görücektir. Kesinlikle kendimizi bu siteler ile kıyaslamayalım. Backlink alımları ile yapacağınız seo çalışmalarında, link almış olduğunuz sitenin kaliteli olmasına özen göstermelisiniz. Bunu kesinlikle gözardı etmemeli ve hafife almamalısınız. Web dünyasında şu anda Google gözünde kaliteli olarak görülen 4 farklı site vardır.Paravan bloglar, son yıllarda seo açısından giderek önem kazanmaktadır ve büyük çaplı sitelerin yüzlerce paravan bloğu bulunmaktadır. Paravan blogları korkmadan kullanabilirsiniz.

Kişisel Blog Linkleri Çok Değerlidir

Bu blogları önemli kılan nokta, ana site ile aynı alanda hizmet vermesidir.İkinci olarak blog tanıtımları da popülerlik kazanmıştır. Mesela bu bloglar arasında bizim kendi blogumuz gibi burada yayınlanan siteleride inceleseniz görüceksiniz ki siteler ile alakalı makaleleri ilk sıralarda görebilirsiniz. Genellikle özgün ve güncel olan ve ayrıca Pagerank değeri yüksek olan kişisel bloglardan alınan linkler çok değerlidir. Forumların içerisinde yer alan ücretsiz konu açımı ve site tanıtım alanları ile sitenize ziyaret çekmeniz , sitenizin seo yönünü güçlendirecektir. Son olarak reddit başta olmak üzere tüm sosyal imleme sitelerini kullanmanız, yüksek Pagerank değere sahip backlink almanızı sağlayacaktır.

Makalelerinizi sosyal medya hesaplarından paylaşarak hşt çekebilir ve sitelerinizin kalitesini arttırabilirsiniz….

ümraniye web tasarımı

Ümraniye Web Tasarım

Ümraniye istanbulun büyük ilçelerinden biridir.Ümraniye gelişen , değişen , büyüyen bir ilçe olmakla beraber, büyük ilçeleri bile içerisine katarak gelişmektedir.Büyün bir ilçe olan ümraniye birçok insanın cazip yaşam merkezi haline gelerek firmaların ve insanların odak merkezi olmuş içerisinde büyük sanayiler ve holdingler , firmalar bulundurarak hizmet etme noktasında ürünlerini ve yaptıkları işleri internet ortamına aktarmak isteyen müşterilerimiz için İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere web tasarım ve seo hizmetleri sağlayan bk web tasarım kaliteli responsive web sitelerini iş bilinci yüksek ekipleri sayesinde firmalara sağlamaktadır.

Ümraniye ıhlamurkuyu da ikamet eden bk web tasarım istanbul’un heryerinden ve Türkiye hatta Yurt dışı müşterilerimize’de web tasarım ve arama motorları optimizasyonu sağlamaktayız.Web Siteleri en son teknolojiler ile kaliteli bir alt yapı ve kodlama imkanları ile sağlamaktayız.Web sitelerinin yıllık bakımları, hosting hatta mail sorunlarında bile müşterilerimize canlı destek verebiliyoruz.Sorunları içerden yada dışarıdan olsun hızlıca düzelterek hizmet sağlıyoruz.

Bk web tasarım sitemiz üzerinden canlı desteğe mail adresinizi ve telefon numaranızı bıraktığınızda bizler sitede olmasak bile cep telefonlrımızdan bilgiyi edinip hemen müşterimizin sorununu karşılıksız olarak çözmekteyiz.Gelişen web tasarım firmaları dışında bu işlemler ücret alınarak yapılmakta ve tasarımlar tek paket içerisinde aynı tasarımı 100 lerce firmalara ve müşterilerine kiralayarak senelik ücret olarak yapmaktadırlar.Bu şekildeki çalışmalardan kesinlikle bir verim alamıyacağınız gibi siteniz daha sonra değiştirildiğinde ilk sitenizdeki indezler google tarafından daha önceki kayıtlarının silinmesi zaman alacağı gibi bu durumda silzere bir eksi sonuç doğuracaktır.

Anlatmak istediğimiz ise müşterilerimizin zarar görmeden kaliteli , ilkeli , çalışkan ve doğru kişiler tarafından web sitelerinin ve google seo işlemlerinin yapılmasını sağlamak. Referanslarımızdan güncel yani 2015 in ilk yarısından sonraki web sitelerini inceleyebilirsiniz. https://www.bkwebtasarim.com/referanslar/

Daha önceki referanslarımızı listelemedik çünkü bk web tasarımın adı ile yapılan işlerimizi sıraladık ki bu ismi kurumsallaştırmak için sizler ile paylaşıyoruz. Referanslarımız bu yönde artarak sizleride aramızda görmeyi ümit ediyor ve bekliyoruz.

Ümraniye web tasarım kelimelerindede istesek ilk sıralarda yerimizi alırız ama bunu doğal olarak kim hak ediyorsa onun almasını istiyoruz.Bu makale ile çalışmalarımıza seo yapmadan ilk sıralarda yerimizi almak isteriz.Sizlerde sitelerinizin kalitesini arttırmak istiyorsanız bizimle çalışın.çalışın ki seo yaptırarak arama motorlarında ilk sıralarda aranan firma siz olun referanslarımızda ki siteleri inceleyebilir ve bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Amacımız firmalar ile çalışarak kurumsal manada firmalara yer atme konusunda çalışmalar yapmaktadır. Mesela örnek vermemiz gerekirse 10 yılı aşkın seo ve web tasarımını yaptığımız firmalar bulunmaktadır.

Aynı zamanda kaliteli blog yazılarımızı blog linkimizden yazılarımızı inceleyebilirsiniz.Blog yazılarımızda sizler için faydalı bilgiler içermektedir.Bir sonraki yazımızda buluşmak üzere Selam ve Dua ile.

Bizi Arayın
DMCA.com Protection Status