Seo Hizmetleri

Profesyonel Seo Hizmeti

Profesyonel Seo Hizmeti

Bk web tasarım olarak kaliteli firma seo hizmetlerini değerli müşterilerine sunarak onların firmalarını ve sitelerini google ve diğer arama motorları optimizasyonunu sağlayarak ön sıralara çıkartmaktadır. Bk web tasarım firmalara kurumsal seo hizmeti vererek aylık bazda çalışmalar ile firma sitesinin kalitesini artırmakta ve görünürlüğünü yükseltmektedir…

Bk web tasarım kaliteli seo çalışmalarını google güncellemelerine göre kendini ayarlamakta ve kalicı seo taktikleri ile rakiplerini önüne kısa bir süre zarfında önüne geçmektedir. Kalıcı seo çalışmalarımız ile firmalarımıza kurumsal ve profesyonel seo hizmeti vererek kendi referanslarınıda düşünmektedir…

Bk web tasarım ile irtibata geçerek firma siteniz hakkında seo için bilgiler alabilir. Size siteniz hakkında bilgiler vererek, bu konuda sizlerde siteleriniz hakkında seo bilgilerine sahip olacaksınız.

Profesyonel Seo

tuzla web tasarım

Tuzla Web Tasarım

Tuzla Web Tasarım ve Seo Hizmetleri

Merhabalar şimdiki yazımızda tuzlada seo işi ve web tasarım firması arayan firma sahipleri için hazırladığımız makalemizi okumaktasınız. Tuzla web tasarım ve seo hizmetleri olarak istanbulun ve Türkiyenin her yerine hizmet sağlamaktayız. İşimizi en iyi şekilde icra ederek firmalarımızı kelimelerinde en üst sıralara çıkartıyoruz. Bu sayede firma sitelerinden dolayı aranmalarda çıkarak daha çok kitleye ulaşmış oluyor. Buda sizin işlerinizin artması ve işyerinize online olarak müşterilerin gelmesi demektir.

İnternetten iş’mi gelir demeyin. İnternet ortamından hem reklam vererek işler yakalayabilirsiniz. Hemde Seo yaptıarak sürekli birçok iş alma şansınız var. devamında ise size iş yaptıran insanların güvenini kazanarak birdahaki seferede aynı müşteriden iş alma şansınız çok yüksektir. Çalışmalarımız ile sizleri en ön sıralarda tutuyoruz. Seo çalışmalarımız tecrübelere dayalıdır. Yıllardır seo uzmanlığı yapmaktayız. Birçok firma ve kelimelerde sıralamalarda başarı sağladık. Sitelerin indexleme süreleri, Alexa değerleri , trustrang değerleri , backlink sayıları gibi etkenler ile site değerlerini yükselttik. Sizler ilede çalışmaktan memnuniyet duyarız. Güvenli bir şekilde seo işiniz devam eder ve işlerinizi beraber yoluna koyabiliriz.

Bk web tasarım ve profesyonel seo hizmetlerinden yararlanmak için iletişim adreslerimizden bizim ile iletişime geçebilirsiniz…

seo

Mecidiyeköy Web Tasarım

Mecidiyeköy Web Tasarım

Bk web tasarım web tasarım ve profesyonel seo hizmetleri vermeye devam ediyor. Çağımızın en önemli işlerinden biri olan seo işini en yüksek düzeyde firma müşterilerine en kaliteli şekillerde icra etmektedir. Bk web tasarım profesyonel web tasarım ve seo işlerini 10 yılı aşkın süredir yapmaktadır. İcra ettiği işler 1000 siteye yakın firma siteleri ile kendini internet ortamında tanıtmaya devam etmektedir. Bk web tasarım ismi ile devam eden projeleri bu isimden sonrakiler ile referans etmektedir. Eskide kalan işler eskide kaldı mantığı ile sıfırdan referans ederek tekrar yükselmeye devam etmektedir.

Bk web tasarım ve profesyonel seo hizmetleri ile sizlerde kalitenize kalite katarak yaptığımız işler sonucu kendinizi aramam otorlarında üst sıralara çıkartmaktayız. Firmanızı kurumsallaştırma yolunda bizim ile yürüyerek kendi adınıza büyük işler yapabilirsiniz. Bizim ile senelerdir çalışan firmalar arasına kendinizide katabilir isminizi google ve diğer arama motorlarında duyurabilirsiniz.

web tasarım

Adalar Web Tasarım ve Seo

Adalar Web Tasarım

Bk web tasarım kaliteli işler çıkarmaya devam ediyor. Değerli müşterilerimiz kaliteli firma sitelerine kaliteli ve profesyonel seo hizmetleri alarak, sürekli seo çalışmaları ile firmalarını arama motorlarında üst sıralara çıkartarak firmanızı alışveriş ortamı yaratmaktadır. Kaliteli işler çıkartmak hem bizim hemde firmanız ve sizin için önemli olup, her iki tarafında memnuniyet ortamını sağlamaktayız.

Bk web tasarım Türkiyenin neresinde olursa olsun seo arama motorları optimizasyonlarını güvenili bir şekilde icra eder. Bk web tasarım olarak digital platformda firmalarını kendi firması olarak kabul eder ve çalışmalarını bu yönde devam ettirir. Eğer sizlerinde bir seo firmasına ihtiyacınız var ise bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye Arama Motorları Optimizasyonu seo firmaları

Ümraniye Arama Motorları Optimizasyonu

Ümraniye Arama Motorları Optimizasyonu

Bk Web Tasarım olarak İstanbul ve Türkiyenin bütün il ve ilçelerinde seo ( arama motorları optimizasyonu ) kurumsal manada hizmet verilmektedir. İstanbul Ümraniye ve çevresinde bu işi yapan bir firma arıyorsanız tamda yerine gelmiş bulunmaktasınız. Firmalara özel çalışmalarımız ile google ve diğer arama motorlarında kelimelerinizde kısa sürelerde, kalıcı ve sürekli seo çalışmaları ile firma site ve sitelerinizi üst sıralara çıkartarak heme müşteri potansiyelinizi arttırıyoruz hemde firmanızı tanınır hale getiriyoruz.

Şimdi bizim yaptığımız iş tam olarak google adwords reklamları değildir. Bize sorulan sorulardan yola çıkarak bu konuya açıklık getirmek istedim. Bizim yaptığımız özel seo çalışmalarıdır. Bu çalışmalar ile sürekli olarak çalıştığımız sitelerinizi arama motorlarında üst sıralara çıkartarak kelime bazlı ve sitenizin geneli ile alakalı sattığınız yada verdiğiniz hizmetleri aranmalarda müşterileriniz ilk sıralardan sizlere ulaşarak iş alma konusunda sizi görünür hale getirmekteyiz…

Ümraniye ve İstanbul avrupa yakası yahut İstanbul anadolu yakasından hatta bütün Türkiyeye hizmet verebilmekteyiz. Çalışmalarımız sürekli çalıştığımız sürece kalıcı olucak ve bizim ile sözleşme yapabilir ve yıllık sözleşmeler ile beraber firmalarınızı yükseltebiliriz. Sitemizdeki bazı seo ve web tasarım referanslarını inceleyebilirsiniz..

Ümraniye ve çevresinden bizleri arayacak olan müşterilerimiz işyerimize gelerek aklında olan bütün soru işaretlerini burada bizimle iletişime geçerek giderebilir. Seo ( arama motorları optimizasyon ) çalışmalarımızı 10 yılı aşkın b,r süredir sürdürmekte olan firmamız, Google ve diğe arama motorlarının bütün hareketlerini ve güncelleme mantıklarını harfiyen bilmekte ve b konuda geniş bir tecrübeye sahip olmaktadır.

Aynı zamanda kaliteli ve son teknolojiler ile büyük küçük bütün projelerinizi web tasarım işlerinizi firmamız bünyesinde sürdürerek sizlere hizmet vermekteyiz… Projeniz ne olursa olsun fark etmez bizim ile çalışarak çok büyük web tasarım projeleriniz web yazılım teknolojilerimiz ile çözülebilinmektedir…

Bk Web Tasarım .

E-ticaret SEO Çalışmaları ile Zirveye Çıkmak

E-ticaret SEO Çalışmaları ile Zirveye Çıkın!

E-ticaret SEO Çalışmaları

Gelişen İnternet teknolojilerinde bilindiği üzere artık müşterilerin büyük bir kısmı internet üzerinden gelmektedir. Bundan dolayı ;  Google arama sonuçlarında rakiplerinizin üzerinde yer almak zorunda olduğunuzu biliyorsunuzdur umarım. Peki e-ticaret SEO konusunda dikkat etmeniz gereken önemli konuları biliyor musunuz? Bilmiyorsanız bunun ile alakalı geniş özetli bilgiler vereceğiz hazır olun. Eğer bilmiyorsanız birçok potansiyel müşterinin de size ulaşmasını kaçırıyorsunuz demektir.

Bugün sizler için hazırladığımız e-ticaret seo rehberi ile, ister yeni kurulmuş bir web site, ister uzun zamandır piyasada yer alan köklü bir site olun, SEO yarışında nasıl öne çıkabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız. Bu bilgiler ile e ticarek sitelerinizi seo konusunda hızlandırma taktikleri alacaksınız.

Şimdi giriş bölümünde kısa bilgiler verdik anlatmaya başlayalım…

SEO çalışmalarının bence en can alıcı konusu Google’da kaçıncı sırada olduğunuzdur. İlk sıralarda olmanız firmanız açısından sizler için çok önemli. Birçok işletme için ne yazık ki Google’da ilk sayfada olmak hiçbir anlam ifade etmiyor. Bunun sebebi ise Google birinci sırada yer alan web sitenin toplam trafiğin neredeyse %37’sini alıyor olması. (3. sırada yer alan web site sadece %9’luk bir tıklanma oranı elde edebiliyor)

Peki bu ne anlama geliyor?

Eğer güçlü bir e-ticaret SEO stratejiniz yoksa dijital dünyada işiniz çok zor!

Şimdi bir e-ticaret sitesinin seo stratejileri nasıl olmalı incelemeye alalım…

E-ticaret SEO Rehberi

Bölüm 1: Araştırma

Site içi SEO ve site dışı SEO çalışmalarına başlamadan önce, mutlaka anahtar kelime araştırması ve rakip araştırması çalışmalarını yapmalısınız.Eğer bu çalışmayı yanlış yaparsanız sizin için bir ifade etmeyecektir.

Neden mi?

Araştırmalar, SEO çalışmalarının bel kemiğidir. Yola nereden başlamalısınız bunu belirlemelisiniz. Yanlış hedeflenen anahtar kelimeler, planladığınız trafiği ve dönüşümü getiremeyeceği gibi, kaynak ve emek kaybı yaratacaktır. Boşuna zaman harcamış ve hedefinizden şaşmış olucaksınız. Bu ilk adım çok önemlidir.

 

A: Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime çalışmasında dikkat etmeniz gereken 3 çok önemli konu vardır.Bu konuları ayrıntısı ile inceleyeceğiz.

1. Anasayfa ve ürün sayfaları için anahtar kelime çalışması

Web sitenizde yer alan en önemli sayfaları optimize etmek istiyorsanız, anahtar kelimenin ilişki düzeyine, aylık ortalama arama hacmine ve kelimenin rekabet düzeyine dikkat etmelisiniz.

Google’ın ücretsiz sunduğu anahtar kelime planlayıcısı ile kapsamlı bir araştırma yapabilmeniz mümkün. Artı olarak kelimeleriniz için sıra bulucu servislerini daha sonrası için kullanabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz…

Anahtar kelime seçimi sırasında dikkat etmeniz gereken önemli bir konu da, kelimenin geniş eşleme versiyonun pek tercih etmemeniz. Yani anahtar kelimenizin alaka düzeyini biraz genişletirseniz, sayfalarınızdan hemen çıkma oranı yükseleceği gibi, dönüşüm oranınız da azalacaktır. İnsanların sayfalarınızda aradıklarını bulamaması bir süre sonra Google organik sonuçlarına da yansıyacak, dolayısıyla sıralama kaybı yaşamaya başlayacaksınız.

Örneğin: Masaüstü bilgisayar satışı yaptığınız bir sayfa için laptop kelimesini hedeflememelisiniz. Laptop kelimesinin arama hacmi masaüstü bilgisayara göre çok daha fazla olabilir ancak eğer sayfanıza gelen bir kullanıcı aradığı şeyi sayfanızda bulamazsa, sayfanızı hemen terk edecektir.

 

2. Blog için Nokta Atışı Anahtar Kelime Seçimi

Web siteniz için oluşturacağınız blog içeriği ile e-ticaret sayfalarında kullanma fırsatını yakalayamayacağınız kelimelerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca uzun kuyruklu anahtar kelimelerin (long tail keywords) yardımı ile arama sonuçlarında rahatlıkla fark yaratabilirsiniz.

Uzun kuyruklu anahtar kelime ne demek? Hemen açıklayayım…

Uzun kuyruklu aramalar, kullanıcıların birden fazla kelime ile yaptıkları Google aramalarıdır.

Örnek: Outdoor ayakkabılar satan bir e-ticaret siteniz olduğunu ve bir SEO firması ile “ayakkabı” kelimesi üzerine bir anlaşma yaptığınızı varsayalım. Ayakkabı kelimesinde birinci sırada olmak ne kadar harika olurdu değil mi?

Ayakkabı gibi oldukça jenerik olan kelimeler, konu ile ilgili arama trafiğinin en fazla %30’unu alıyorlar desem?? Kalan %70, uzun kuyruklu anahtar kelimelerden geliyor.

 

kadıköy web tasarım firmaları

Kadıköy Web Tasarım

Kadıköy Web Tasarım Ajansı

Bkwebtasarim.com kadıköy ve çevresinden gelebilecek , özel kodlamalı ve isteğe göre web tasarım çözümlerini firmlar için ve kişisel web tasarım modellerini özel olarak kodlamaktadır. İsteğiniz doğrultusunda wordpress temalar ile tasarımı baştan sona değiştirerek kaliteli web tasarım çözümeri sunmaktadır. Özel yazılım gerektirecek durumlarda yine bk web tasarım tamamen kendi alt yapısı ile özel web tasarım çözümlerinizi yerine getirmektedir. Google optimizasyon alt yapılı seo ‘ya uygun kaliteli web siteleri tasarlamaktadır.

Web tasarım çözümleriniz son teknolojiler ile tasarlanarak mobil ve android uyumlu olup responsive uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Böylelikle müşterileriniz sizi mobil ve android cihazlardan görebilir hale gelerek, müşteri kaybını önlemiş olmaktasınız. Web sitelerin yönetim panelleri mevcut ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmaktadır. Bu durumda sizlerin panelinizi daha kolay ve akıllı tasarımlar ile kodlanmış basit bir şekilde panel yönetimini kimseye ihtiyaç duymadan kullanabilmenizi olanak sağlamaktadır.

Bk web tasarım ajansı laravelin en son çıkan güncellenebilir programları ile gorselsoft.com alt yapılı sistemi ile sizlere en kaliteli web tasarım çözümlerinizi gerçekleştirerek son teknolojileri müşterileri için her zaman hazır durumda tutmaktadır. Kadıköy web tasarım ihtiyaçlarını bkwebtasarim.com tarafından gerçekleştirebilir. Aynı zamanda Seo işlerinizi bizlere teslim ederek arama motorlarında yerinizi alır ve müşterilerinizi arttırma yolunda emin adımlar ile ilerleyebilirsiniz.

 

kaliteli dizin site listeleri

108 Adet kaliteli dizin siteleri Türkçe Karşılıksız

108 Adet kaliteli dizin siteleri Türkçe Karşılıksız

Karşılıksız Türkçe dizin sitelerine eklememiz gereken seo için gerekli olan dizin siteleri hepimiz için faydalıdır.Seo konusunda daha öncede dizin siteleri hakkında bilgiler vermiştik.Herkesin kendine göre çalışma stilleri vardır.Kimi benim çalışmalarıma yanlış der bende bazı arkadaşların çalışmalarına yanlış diyebilirim.Bu çok normaldir.Çalışmalar sitelerin kategorilerine ve sayfa yapılarına kadar birçok noktada değikenlik gösterir.Bizler dizin sitelerini her harukarda kullanırız başlıklarıda kendi seo yaptığımız sitelere göre orantılı olarak backlinkleri dizilimlere böler ve bu şekilde kalıcı dizin backlinkleri oluştururuz.

Sizlerede tavsiyemiz dizin sitelerine sitelerinizi ve seo yaptığınız siteleri eklerken mesela Vefil Patchwork Halı şeklinde alt sayfalarıda güçlendirmek kaydı asıl kelimeniz patchwork halı ise değişik değişik bu tarz kelimelerde ve ürün detay linkleri dahil linklerinizi dağılıma göre dizin sitelerine eklemelisiniz.Sadece ana sayfa ile yapılan çalışmalarda seo etkisi geç olacağından blog yazılarınız gibi birçok alt sayfalarıda çalışmalarınıza dahil edebilirsiniz.Dizin siteleri eğer iyi kullanılırsa sitelerimiz için mükemmel sonuçlar doğurabilir ve çalışmalarınızın karşılığını bu sitelerden alabilirsiniz.

Türkçe dizin siteleri evet arkadaşlar dizin siteleri hepinizin işine yaracağını umuyorum  buyurun sitelerini ekleyin. Kod isterler ama eklemeyin karşılıksız hemen hemen hepsi.İşte dizin siteleri listesi aşağıda linkte verilmiştir. Sürekli güncel kullanılan siteleri blog sayfamızdan takip edebilirsiniz..

Liste için Tıkla

 

Paravan Blog Listesi

70 Tane Paravan Blog Adresi

70 Tane Paravan Blog Adresi

Google her geçen yıl , yıl diyorum çünkü bir yıl içerisinde seo kriterleri ve stratejileri değişkenlik göstererek farklı algoritmalar ile çalışmalarımıza etki etmekte ve google’ un resmen seo işi ile uğraşan kişilere karşı açtığı bu savaşta değişkenlikler göstermektedir. Kendi firmanız ile alakalı alacağınız backlinkler oldukça zor duruma getirilirken forumlarda alınan ücretli backlinklerin ve footer ‘lardan alınan backlinkler google tarafından fark edildiğinde aranmalardan oldukkça uzaklara hatta kelimelerin artı site domaininin yok olması söz konusudur.

Hepimiz sitelerimiz için çalışmalar yapıp doğru bildiğimiz yanlışlar ile google tarafından cezalandırılmakla beraber, Google botlarıda belli bir süre sonra bu kadar ücretli aldığınız bağlantıyı farkedip “Doğal Olmayan Bağlantılar” uyarısı vermesi her an olabilmektedir.

Yine son zamanlarda alınan alt kısım (footer) kısmına alınan backlinklerin google tarafından algılandıktan sonra yine google’un belirlediği en yüksek cezalar ile filtrelere tkılmaktadır. Kendi siteleriniz için rahatça oluşturabileceğiniz paravan bloglar bulunmaktadır. Bu paravan siteleri kendi firmalarınızmış gibi paravan bloglar oluşturup bu paravan siteleri kendi lehinize çevirebilir.Paravan bloglar sayesinde sitenize hit kaynakları oluşturabilirsiniz.

Paravan bloglar sayesinde sitelerinizin alexa sıralamaları ve kelime bazlı yükselişlerde zamanla görülücektir.Paravan bloglar ile yapılan bazı yanlışlarda bulunmaktadır.Bu Esenyurt escort yanlışlarıda sizlere not şeklinde vereceğiz.

Önemli Not: Genellikle paravan sitelerde yapılan Diyarbakır escort en büyük yanlış, hemen bir blogspot bir site açıp içine dandik bir konu koyup her tarafına backlink konulmasıdır. Sakın bu yanlışa düşmeyin böyle bir hata yapmayın. Böyle durumlada Algoritma açtığınız paravan blogu bir backlink kaynağı olarak kullandığınızı farkedebilir ve açılan paravan bloga yada bazı durumlarda direk ana siteye ceza verebilmektedir.İçeriklerimizin sayısı belli bir rakama ulaştıktan sonra linklerinizi koyun..Bu süre 3-4 ay gibi bir süredir.Çalışmalara yönelik domainin arama motorlarında belli bir yere ulaşması trust rank ve seo değerlerinin artması gibi durumlar sizlere link verme konusunda Denizli escort bilgi verecektir.

Paravan Blog Listesi aşağıda sıralanmıştır.

 1. insanejournal.com
 2. my.opera.com
 3. livejournal.com
 4. onsugar.com
 5. posterous.com
 6. blogster.com
 7. blogsplash.org
 8. travelblog.org
 9. edublogs.org
 10. wikispaces.com
 11. zoomshare.com
 12. flukiest.com
 13. flixya.com
 14. gather.com
 15. getjealous.com
 16. hazblog.com
 17. hubpages.com
 18. amplify.com
 19. knol.google.com
 20. blinkweb.com
 21. multiply.com
 22. myblogsite.com
 23. angelfire.com
 24. mywapblog.com
 25. mytripjournal.com
 26. ohlog.com
 27. officelive.com
 28. blogger.com
 29. blogreaction.com
 30. publr.com
 31. quizilla.teennick.com
 32. rediff.com
 33. snappages.com
 34. sosblogs.com
 35. squidoo.com
 36. tabulas.com
 37. thoughts.com
 38. devhub.com
 39. tripod.com
 40. tumblr.com
 41. typepad.com
 42. ucoz.com
 43. webs.com
 44. webspawner.com
 45. weebly.com
 46. wetpaint.com
 47. wikidot.com
 48. fc2.com
 49. wordpress.com
 50. yola.com
 51. yousaytoo.com
 52. xanga.com
 53. freeblogit.com
 54. 350.com
 55. freehostia.com
 56. hipero.com
 57. moonfruit.com
 58. iseekblog.com
 59. beep.com
 60. blog.ca
 61. blog.de
 62. blog.co.uk
 63. blog.com.es
 64. hpage.com
 65. jimdo.com
 66. bloggum.com
 67. doomby.com
 68. wallinside.com
 69. fotopages.com-
 70. freeblog.hu

 

 

backlink

Backlink Programları

Backlink Programları

Öncelikle programı kendi işlerimizde kullanmadığımı belirtmek isterim.Genel olarak çalışmalarımız manuel ve tamamen özgün kendi methotlarımız ile yapılmaktadır.Seo başlı başına değişik stratejiler gerektiren ve her tecrübeyi kendinize depo etmeniz gerektiren bir sistem ile işler.Bizde çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştiriyoruz.Şimdi gelelim bahsi geçen programdan bahsetmeye ;

Money Robot Submitter nedir?
Money Robot Submitter – tamamen otomatik SEO aracıdır. Bu programın oluşturulması birkaç sene aldı ve şimdi herkese SEO pazarlama için mükemmel çözüm sunuyor.Tabiki bizler işini kaliteli Fatih escort şekillerde icra eden kişi ve kurumslara saygı duymamız gerektiği gibi herkesinde saygı duyması gerekmektedir.

Money Robot Submitter nasıl çalışıyor?
Biraz bundan bahsedelim.
Bu program tüm desteklenen platformlarda profil oluşturuyor, captcha kodunu çözüyor ve yeni oluşturulan profilleri onaylama linkiyle kendisi onaylıyor. Captcha-çözücü hizmetlere para ödemenize gerek yok, ama yine de DEATH by CAPTCHA ve decaptcher hizmetlerini desteklemektedir. Aynı zamanda backlink kontrolü, proxy, zamanlayıcı, makale özgünleştirici gibi özelliklere de sahip.Eğer bu anlattığımız özellikleri aşırıya kaçmadan kademeli bir şekilde sabırla yaparsanız işinizde ilerleme olacaktır.Ama hepsini bir defada yapalım Etiler escort bitsin derseniz siteniz için sıkıntı yaratabilir.


Money Robot Submitter programının kullanımı nasıl?

Money Robot’u kullanımını çok kolay hale getiren sebeplerden biri de kullanıcı dostu arayüzü olmasıdır.Hiçbirşey bilmesenizde kullanabilirsiniz. SEO konusunda fazla bilgisi Eskişehir escort olmayanlar da çok basit şekilde profesyonel SEO çalışması yapabilir.Hemde bu işte tecrübe kazanırlar.

Hangi platformları destekliyor?
Money Robot Submitter aşağıdaki platformları desteklemektedir:

 • Web 2.0 Blog
 • Sosyal Medya Paylaşımları
 • Sosyal İmleme
 • Web dizinleri
 • Wiki Makaleleri
 • Haber Siteleri
 • Makale Dizinleri
 • Web 2.0 profil
 • Forum Profil
 • RSS

Money Robot Programını kullanmak güvenli mi?
Evet! Microsoft güvenlik sertifikalarını kazanmıştır ve tüm Microsoft Windows işletim sistemlerinde güvenli bir şekilde kullanılabilir. Oluşturulan profiller diğer otomatik botlarla oluşturulan profiller gibi banlanmamaktadır, çünkü bu programın Yapay Zekası – Internet Explorer, Firefox veya Chrome tarayıcıları tam bir insan davranışını stimüle ederek kullanır ve tüm makaleleri, linkleri ve diğer içerikleri sorunsuz yayınlar.Buda programa güzel bir özellik katmıştır.

Bu Aracın Hızı Nasıl?
Money Robot birçok işlem ekranlıdır. Kullanıcı bu işlem ekranlarını kolayca CPU performansına göre ayarlayabiliyor. Yani Money Robot – aynı anda 100 çalışanın yaptığı işi yapıyor.

Money Robot Submitter programını ne sıklıkta çalıştırmak gerekir?
Haftalarca sürekli çalışabilir! Herhangi bir kasma kapanma v.s gibi sorunlar yaratmaz.Deneme amaçlı sistem olarak kullandık ve test ettik.Bk web tasarım olarak seo’ya ek olarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Profilleri, görevleri ve zamanlayıcıyı ayarladıktan sonra yapmanız gereken sadece zaman zaman yeni makaleler hazırlamaktır. Bu program tamamen otomatiktir! Sizlere tavsiyem makalelerinizi i anahtar kelimelerinizi ve makale başlıklarınızı sürekli değiştirin.Spama karşı kendinizi koruyun yoksa sıkıntı olması an meselesi olabilir.

Money Robot’un nasıl çalıştığına bakabilir miyim?
7 günlük deneme sürümünü indirebilirsiniz. Bundan sonra da tam lisans satın almak için kendiniz karar verebilirsiniz.İsterseniz alırsınız, istemesseniz almassınız o size kalmış. Eğer programdan memnun kalmazsanız, paranızı geri alabilirsiniz! (30 günlük para iade garantisi mevcut)

Money Robot Submitter aracının herhangi bir destek hizmeti var mı?
Kurulumu ve kullanımı dokumanında adım adım anlatılmaktadır. Eğer herhangi bir sorunuz varsa da kendi forumuna kayıt olabilirsiniz veya skype’da iletişime geçebilirsiniz.

iyi çalışmalar dileriz…

En kısa sürede Türkçe dil modülü de eklenecektir.

Deneme Sürümünü İndirmek için kendi sitesine gidebilirsiniz http://www.moneyrobot.com/tr
1 2
Bizi Arayın
DMCA.com Protection Status