backlnk

Yüksek Pagerank Değerine Sahip Backlink Eklenebilen Siteler

Yüksek Pagerank Değerine Sahip Backlink Eklenebilen Siteler

Pagerank değeri yüksek sitelerden backlink almayı herkes ister.Eğer seo yapıyorsanız ve projeniz üzerine oynuyorsanız sizde istemelisiniz. Bu kaynaklar google gözünde çok değerlidir. Hiç vakit kaybetmeden web sitenizi bu platformlara eklemeli ve backlink kaynaklarına sahip olmalısınız ki sitelerinizi birkaç ay sonrası için sağlamlaştırmalısınız.

Peki bu platformlar nedir? Sizlere bu platformlar hakkında kısa kısa bilgiler aktarmak istiyoruz.Nasıl bu backlinklere sahip olacaksınız bu bilgileri sizlere aktarıyoruz.Bunlar siteleriniz için değerli etkenlerdir.

Öncelikle elgg.org sitesinden bahsetmek istiyoruz. Elgg sitesi bir ödüllü sosyal ağ sayfasıdır. Bu siteye destek sunan bir kaç sosyal platform bulunmaktadır. Bağlantı almak için http://community.elgg.org/ web adresi aracılığıyla üye oluyor bu site aracılığıyla profil oluşturup web sitemizin adresini ekliyoruz.Bu bir profil backlinkdir.Profil backlink de siteniz için değerlidir.Bunu göz ardı etmeyin.

Grooveshark, online müzik paylaşım ve dinleme sitesidir. Bu siteden profil oluşturarak web sitenize ve sosyal ağlarınıza bağlantı sağlayabilirsiniz.Buda sizin siteniz için kaçınılmaz bir fırsattır.

Spring.me, Sosyal paylaşım platformu olan bu site aracılığıyla arkadaşlarınıza soru sorabilirsizin, resim paylaşabilir ve cevap verebilirsiniz.Bu şekilde link paylaşımında problem çıkabilir.Sitenize backlink verirseniz silinme şansı olabilir ama profil backlink eklerseniz kimse linkinizi silmez ve kalıcı olur. Bizim için en önemli kısım dediğimiz profilden link çıkışı yapabilmemizdir. Hiç vakit kaybetmeden bağlantınızı eklemenizi önermekteyim.

YouTube, bilmeyeniniz yoktur. Bu siteden kanal oluşturup bağlantı almadıysanız bir an önce almalısınız. Sadece web sitenize değil tüm sosyal ağlarınıza da kanalınızdan bağlantı çıkışı yapabilirsiniz.

SoundCloud, Yine bir müzik paylaşım ve dinleme platformu. Bu platformdan da sitenize ve sosyal ağlarınıza bağlantı çıkışı yapabilirsiniz. Üye olup aktivasyon linkini tıkladıktan sonra profilinizi düzenleyerek bağlantınızı ekleyebilirsiniz.

Son iki bağlantımız ise GitHub ve Behance. Bu platformlarda da profil oluşturarak web sayfalarınıza bağlantı sağlayabilirsiniz.Yine bu şekilde profil backlink sayılarımızı çoğaltmış oluyoruz.

Bu şekilde sağlam profil backlinkleriniz oluşmuş olucaktır.Bu şekilde siteler bulup aynı işlemleri tekrarlıyabilirsiniz.Merak etmeyin sağlam birer profil backlinkleriniz olur.Bk web tasarım ve seo hizmetleri sitelerimiz içinde kullanmış olduğumuz metotdur herhangi bir tereddütünüz olmasın içiniz rahat olsun.iyi çalışmalar dileriz…

Bizi Arayın
DMCA.com Protection Status