kaliteli dizin site listeleri

108 Adet kaliteli dizin siteleri Türkçe Karşılıksız

108 Adet kaliteli dizin siteleri Türkçe Karşılıksız

Karşılıksız Türkçe dizin sitelerine eklememiz gereken seo için gerekli olan dizin siteleri hepimiz için faydalıdır.Seo konusunda daha öncede dizin siteleri hakkında bilgiler vermiştik.Herkesin kendine göre çalışma stilleri vardır.Kimi benim çalışmalarıma yanlış der bende bazı arkadaşların çalışmalarına yanlış diyebilirim.Bu çok normaldir.Çalışmalar sitelerin kategorilerine ve sayfa yapılarına kadar birçok noktada değikenlik gösterir.Bizler dizin sitelerini her harukarda kullanırız başlıklarıda kendi seo yaptığımız sitelere göre orantılı olarak backlinkleri dizilimlere böler ve bu şekilde kalıcı dizin backlinkleri oluştururuz.

Sizlerede tavsiyemiz dizin sitelerine sitelerinizi ve seo yaptığınız siteleri eklerken mesela Vefil Patchwork Halı şeklinde alt sayfalarıda güçlendirmek kaydı asıl kelimeniz patchwork halı ise değişik değişik bu tarz kelimelerde ve ürün detay linkleri dahil linklerinizi dağılıma göre dizin sitelerine eklemelisiniz.Sadece ana sayfa ile yapılan çalışmalarda seo etkisi geç olacağından blog yazılarınız gibi birçok alt sayfalarıda çalışmalarınıza dahil edebilirsiniz.Dizin siteleri eğer iyi kullanılırsa sitelerimiz için mükemmel sonuçlar doğurabilir ve çalışmalarınızın karşılığını bu sitelerden alabilirsiniz.

Türkçe dizin siteleri evet arkadaşlar dizin siteleri hepinizin işine yaracağını umuyorum  buyurun sitelerini ekleyin. Kod isterler ama eklemeyin karşılıksız hemen hemen hepsi.İşte dizin siteleri listesi aşağıda linkte verilmiştir. Sürekli güncel kullanılan siteleri blog sayfamızdan takip edebilirsiniz..

Liste için Tıkla

 

Bizi Arayın
DMCA.com Protection Status