ümraniye web tasarımı

Ümraniye Web Tasarım

Ümraniye istanbulun büyük ilçelerinden biridir.Ümraniye gelişen , değişen , büyüyen bir ilçe olmakla beraber, büyük ilçeleri bile içerisine katarak gelişmektedir.Büyün bir ilçe olan ümraniye birçok insanın cazip yaşam merkezi haline gelerek firmaların ve insanların odak merkezi olmuş içerisinde büyük sanayiler ve holdingler , firmalar bulundurarak hizmet etme noktasında ürünlerini ve yaptıkları işleri internet ortamına aktarmak isteyen müşterilerimiz için İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere web tasarım ve seo hizmetleri sağlayan bk web tasarım kaliteli responsive web sitelerini iş bilinci yüksek ekipleri sayesinde firmalara sağlamaktadır.

Ümraniye ıhlamurkuyu da ikamet eden bk web tasarım istanbul’un heryerinden ve Türkiye hatta Yurt dışı müşterilerimize’de web tasarım ve arama motorları optimizasyonu sağlamaktayız.Web Siteleri en son teknolojiler ile kaliteli bir alt yapı ve kodlama imkanları ile sağlamaktayız.Web sitelerinin yıllık bakımları, hosting hatta mail sorunlarında bile müşterilerimize canlı destek verebiliyoruz.Sorunları içerden yada dışarıdan olsun hızlıca düzelterek hizmet sağlıyoruz.

Bk web tasarım sitemiz üzerinden canlı desteğe mail adresinizi ve telefon numaranızı bıraktığınızda bizler sitede olmasak bile cep telefonlrımızdan bilgiyi edinip hemen müşterimizin sorununu karşılıksız olarak çözmekteyiz.Gelişen web tasarım firmaları dışında bu işlemler ücret alınarak yapılmakta ve tasarımlar tek paket içerisinde aynı tasarımı 100 lerce firmalara ve müşterilerine kiralayarak senelik ücret olarak yapmaktadırlar.Bu şekildeki çalışmalardan kesinlikle bir verim alamıyacağınız gibi siteniz daha sonra değiştirildiğinde ilk sitenizdeki indezler google tarafından daha önceki kayıtlarının silinmesi zaman alacağı gibi bu durumda silzere bir eksi sonuç doğuracaktır.

Anlatmak istediğimiz ise müşterilerimizin zarar görmeden kaliteli , ilkeli , çalışkan ve doğru kişiler tarafından web sitelerinin ve google seo işlemlerinin yapılmasını sağlamak. Referanslarımızdan güncel yani 2015 in ilk yarısından sonraki web sitelerini inceleyebilirsiniz. https://www.bkwebtasarim.com/referanslar/

Daha önceki referanslarımızı listelemedik çünkü bk web tasarımın adı ile yapılan işlerimizi sıraladık ki bu ismi kurumsallaştırmak için sizler ile paylaşıyoruz. Referanslarımız bu yönde artarak sizleride aramızda görmeyi ümit ediyor ve bekliyoruz.

Ümraniye web tasarım kelimelerindede istesek ilk sıralarda yerimizi alırız ama bunu doğal olarak kim hak ediyorsa onun almasını istiyoruz.Bu makale ile çalışmalarımıza seo yapmadan ilk sıralarda yerimizi almak isteriz.Sizlerde sitelerinizin kalitesini arttırmak istiyorsanız bizimle çalışın.çalışın ki seo yaptırarak arama motorlarında ilk sıralarda aranan firma siz olun referanslarımızda ki siteleri inceleyebilir ve bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Amacımız firmalar ile çalışarak kurumsal manada firmalara yer atme konusunda çalışmalar yapmaktadır. Mesela örnek vermemiz gerekirse 10 yılı aşkın seo ve web tasarımını yaptığımız firmalar bulunmaktadır.

Aynı zamanda kaliteli blog yazılarımızı blog linkimizden yazılarımızı inceleyebilirsiniz.Blog yazılarımızda sizler için faydalı bilgiler içermektedir.Bir sonraki yazımızda buluşmak üzere Selam ve Dua ile.

Bizi Arayın
DMCA.com Protection Status