forum tanıtım listesi

Güncel Forum Tanıtım Listesi

Güncel Forum Tanıtım Listesi

Güncel Forum Tanıtım Listesi Seo açısından oldukça önemli forum tanıtım listesini sizler için derlemiş ve en güncel forumlardan alınarak toplanmıştır.Biraz forum tanıtım mantığından sizlere bahsetmek isterim.Forum tanıtımı yaparken yaptığımız hatalardan birkaçını pas geçmeden bilgilendirelim.Bu yazımız tamamen kendi yazımız olup başka bir yerden alınmamıştır. Bk web tasarım olarak bu birkaç önemli bilgiyi edinmeye devam edelim.

Şimdi ilk etap bir forum tanıtım yapan bir arkadaş buluyoruz ve bir makale ve birkaç text link ile makaleyi arkadaşa verip oda bir program vasıtasıyla (bu programları bizlerde kullandık ve çok iyi biliyoruz) 100 foruma belirli bir zaman içerisinde bu makaleyi tek seferde tanıtıyoruz.İşte bu o yanlışlardan biridir.Bu yanlışa düşmememiz gerekmektedir.Tamam o arkadaşlarda para kazanmalı bu konuda bir sıkıntımız yoktur kesinlikle.Bu işi size örnekle nasıl yapacağınızı anlatacağım.Aslında bu yazdıklarım bir nevi kitaptır bu kitap sadece toplu halde değil belki bir gün toparlarım.Bu sizlerin bizi takip etmesine bağlı.Ben bu makaleleri yazarken size böyle şaşalı yazılar, allı pullu kelimeler kullanmıyorum.Kullanmakta istemiyorum net olmaya çalışıyorum.

Forum Tanıtım Listesi

Madem zamanımız yok tek seferde ekletmek istiyoruz bu makale sayısını arttırmanız gerek, 100 forum varda en az 20 makale yapabiliyorsak daha fazla makale ile forum tanıtımcınıza bu işi verebilirsiniz.Ama benim tarafım ise her foruma faklı makaleler hazırlayıp bu makaleleri değişik tex linkler ile belirli bir sayıda olmak kaydı ile forumlara tek tek tanıtmaktır.Bu işlem ancak böyle yapılırsa ve makalerin arasını forumların index süresine göre ayarlamamız gerekir ki buda çok önemlidir.Bu işte her noktaya önem vermeli ve her hatadan ders çıkartılmalıdır.Eğer bu işi yapıcaksak kafamızı tam anlamıyla bu işe vermeliyiz.

Güncel Forum Tanıtım Listeleri

Bu anlattıklarım dışında sizlerde düşünerek hareket edebilir ve bizim anlattıklarımız dışında bilgiler edinebilirsiniz.Buradan herşeyide net yazıp aklınızı karıştırmak istemem.Amacım sizlere seo konusunda teknik ve gerçek bilgiler ile kaliteli seo uzmanlığı konusunda destek olmaya çalışıyoruz.Eğer bu konuda tereddütleriniz varsa bize sorular halinde bilgilerinizi pekiştirebiliriz.Bu yazımızda’da sizleri çok sıkmak istemem açıklayıcı bir makale ile sizlere kısa bilgiler vererek bilgi sahibi yapacağız.

Forum Tanıtım

Eğer bu anlattıklarımızı bu şekilde yaparsanız internet ortamında başarılı olucak ve başarınızı yükseltmeye devam edeceksiniz. Müşteri listenizde yada kullanıcı sayınızı arttırarak büyüyebiliceksiniz.

Makalemizi bir sitede kullanmak isterseniz kaynak gösteriniz.Kaynak gösteriniz ki bizede bu konuda destek olun çok azda olsa destek olmuş olursunuz.Forum tanıtım seo için önemlidir çok öenmlidir demiyorum çünkü bu çok önemli kısmı bize kalmış bir durumdur.Bu konudan dolayı çok önemlidir demek istemedik.Bunu siz kendinize çevirip çok önemli olmasını sağlamalısınız.

Şimdiden sizlere seo konusunda başarılar dileriz.Bizleri takip etmeye devam edin.Siz kazançlı çıkacaksınız.Bu yazımızda ortamala 350 – 400 kelime oldu buda bize ve size yeterli olacaktır.

Güncel Forum Tanıtım Listesi

Forum tanıtım listesi indir

Alternatif

Forum tanıtım listesi indir

Alternatif

Forum tanıtım listesi indir

Alternatif

Forum tanıtım listesi indir

Bizi Arayın
DMCA.com Protection Status