web tasarım

En Çok Kullanılan Web Tasarım Programları

Bilindiği üzere web tasarım ile herkes uğraşmak ister.Bu konuda tercih etmesi gereken programlar vardır.Web sitesi hazırlarken işinizi kolaylaştıracak birçok web tasarım programı bulunmaktadır. Bunları kullanarak işinizi çok daha kısa süre içerisinde çok daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Bu programları kısaca sizler için tanıttık ve umarız işinizi görür.Burada amacımız sizlere faydalı olmaktır.Yeni başlıyan arkadaşlarımıza önderlik edip onlara web tasarım parogramları hakkında kısa bilgiler ile ışık tutmaktır.

Adobe Dreamweaver

En bilinen web tasarım programlarından birisidir. Html, Php, asp, javascript vb gibi web tasarımları yapabileceğiniz en çok tercih edilen programdır.Adobe Dremweaver programını orjinal kullanmanızı gaziantep escort bayan
tavsiye ederiz.Kodlama işlemini de tasarım işlemini de rahatlıkla Adobe Dreamweaver programı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz ve işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Asp, php, html, css tasarımları ve web yazılımları rahatlıkla yapabilirsiniz.

Adobe Fireworks

En iyi web tasarım programlarından birisi olan Fireworks, Photoshop programına benzer fakat sadece web tasarım yapmak üzere spesifik bir amaçla geliştirilmiş bir grafik editörüdür.

Bir jpg dosyasını html ve css kodu haline dönüştürebilen programın en öne çıkan özelliği pdf dönüştürücüsüne sahip olmasıdır.
Adobe Photoshop

En çok tercih edilen web tasarım programlarından birisi olan Adobe Photoshop ile tek rakibiniz hayal gücünüz.İstediğiniz türde tasarımlarınızı yapabilirsiniz.Kendinizide geliştiermenizde yardımcı olucaktır.Bu Program Tamamen hayal gücünüzün sınırları ile tasarımlar yapabileceğiniz ve grafik tasarım programını web tasarımcıları ve grafik tasarımcıları yoğunlukla tercih ediyor.Sizlerinde işini kolaylaştırarak sizi web tasarım konusunda ilerleticek bir programdır.

Microsoft Frontpage

Frontpage’in araç ve menü çubuğu içeren arabirimi, HTML sayfalarını Word, Powerpoint, Publisher gibi Microsoft Office ürünlerini kullanan insanların rahatça ve kolayca çalışabilecelekleri bir ortamda tasarlamanıza imkan sağlar.Bk Web Tasarım olarakda buradaki birçok programı kullanmaktayız. Frontpage programı diğer Microsoft Office programlarıylada uyumlu bir biçimde çalışır. Frontpage ile tasarlanan bir Web Sitesine metinleri, resimleri, vinyetleri, hatta Powerpoint ile hazırladığınız slayt gösterilerini bile kolayca koyabilirsiniz.

Frontpage programı ayrıca ; Programlama bilgisi olmadan kullanılabilen veya çalışabilen erişilebilir Web veritabanı yönetim araçlarının bazılarınıda içerir. Frontpage programını kullanarak çevrimiçi bir tartışma platformu oluşturabilir yada dilediğiniz sayfa tasarımlarını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Umarız sizlere kısada olsa web tasarım programları hakkında bilgiler verebilmişizdir.Bizi takip etmeye devam edin….

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bizi Arayın
DMCA.com Protection Status